U13

Naša U13 selekcija ovog vikenda gostovala je u Buzetu. U sklopu 8.kola 1.HRL naši Kovarići su odigrali dvije utakmice protiv vršnjaka iz RK Rovinj i RK 28.April.  U oba susreta naši dečki su upisali sigurne pobjede.

Trener Stubičar imao je samo riječi hvale za naše dečke.

Izvrsno smo odigrali prve dvije utakmice u Hrvatskoj ligi, protiv ekipa 28. Aprila i Rovinja. Počeli smo s treninzima 08.01., a igrači su pružili izniman nastup, nadmašivši čak i naša očekivanja. U obrani su pokazali iznimnu požrtvovnost, dok su u napadu demonstrirali brojne ideje i kreativnost. Čestitam svim igračima na izvrsnoj izvedbi, te se nadam da će dečki nastaviti s ovakvim impresivnim igrama i u budućnosti.” izjavio je trener Stubičar

 

U11

U subotu,20.siječnja, naša U11 selekcija odigrala je zaostalo 3.kolo Županijske rukometne lige. Dečki su na domaćem terenu odigrali dvije utakmice protiv Porečana.  Nažalost, u oba susreta nisu uspjeli zaprijetiti dečkima iz Poreča te su tako upisali oba poraza.

Upisali smo 2 poraza, lakši u prvoj utakmici a malo teži u drugoj. Jedna i druga ekipa Poreča je kvalitetna i nadigrali su nas u svakom pogledu. Moramo poraditi na greškama koje smo radili, jer ne možemo biti zadovoljni s takvom igrom. Drago mi je da su to bile utakmice Županijske lige, tako da smo vidjeli stvari koje moramo popraviti do početka državne lige. Odradili smo lijepi prvi dio sezone u 1. HRL i bilo bi šteta to upropastiti ako nastavimo s ovakvom igrom.” – izjava trenera Vlačić.

U9

Najmlađa selekcija Kovarića imala je iznimno uspješan nastup na četvrtom po redu turniru Županijske rukometne lige u mini rukometu, odigranom u nedjelju, 21. siječnja. Naši mladi dečki ostvarili su pet pobjeda i doživjeli jedan poraz, što im je donijelo visoko treće mjesto na turniru.  Ovaj rezultat svjedoči o njihovom talentu i predanosti rukometu, a radujemo se nastavku njihovog sportskog razvoja u budućim natjecanjima.