Od 02. do 05. lipnja u Poreču će se održati Završnica prvenstva Hrvatske u kategoriji dječaka U11. RK Rudar Adria Oil završnicu je izborio kao 3. plasirana momčad u 1. HRL regija 1 te će se u Poreču natjecati u skupini B u kojoj se još nalaze PPD Zagreb, Vodice, Ivan Mikanovci i Čakovec.

Već prvi dan kovari će odigrati dvije utakmice i to protiv Vodica i Čakovca dok su drugi dan prvenstva na rasporedu PPD Zagreb i Ivan Mikanovci. Nakon odigranih utakmica po skupinama treći i četvrti dan prvenstva odigravati će se utakmice za finalni plasman.

Raspored utakmica:

Četvrtak 02.06.

  • 16:15 sati / Vodice – Rudar Adria Oil
  • 19:15 sati / Čakovec – Rudar Adria Oil

Petak 03.06.

  • 10:45 sati / Rudar Adria Oil – PPD Zagreb
  • 15:45 sati / Rudar Adria Oil – Ivan Mikanovci

Sve utakmice Završnice prvenstva Hrvatske moći će se pratiti u live prijenosu na Youtube kanalu HRS-a a link na live prijenos možete pronaći i na web stranici HRS-a.