ŽRK Rudar U14 ovaj tjedan ima dva gostovanja

ŽRK Rudar U14 jučer je u sklopu zaostalog 7. kola 1. HRL regija 3 odigrao dvije utakmice u Ogulinu te upisao pobjedu i poraz. U prvoj utakmici protiv domaćina ŽRK Ogulina cure su slavile s visokih 32-23 dok su u drugoj utakmici upisale poraz protiv Š.R. Karlovca rezultatom 28-22.

Već ove nedjelje labudice očekuje još jedno gostovanje, ovoga puta putuju u Samobor u sklopu zaostalog 5. kola 1. HRL regija 3 te ih očekuju dvije utakmice protiv domaćina ŽRK Samobora i protiv ŽRK Udarnika. To je ujedno i posljednje kolo državne lige koje je labudicama ostalo za odigrati.

ŽRK Rudar U14 se trenutno nalazi na 13. mjestu sa 16 osvojenih bodova. S druge strane ŽRK Samobor drži visoko 5. mjesto s 29 osvojenih bodova, a ŽRK Udarnik je na 11. mjestu sa samo 1 bodom više od ŽRK Rudara.

RK Rudar Adria Oil U17 na gostovanju u Puli

RK Rudar Adria Oil U17 ove subote igra posljednje 16. kolo 1. HRL regija 1 u Puli. U sklopu tog kola kovari će odigrati dvije utakmice i to protiv RK Gospića i RK Rovinja. Prva na rasporedu je utakmica protiv Rovinja s početkom u 12:00 sati, a protiv Gospića igraju u 14:00 sati.

RK Rudar Adria Oil trenutno je na 8. mjestu s 20 osvojenih bodova i vrlo je vjerojatno da će na tom mjestu i ostati budući da imaju 4 boda više od RK Arene Pula koja se nalazi na 9. mjestu sa 16 bodova a slijede RK Rovinj s 15 i RK Gospić sa 10 bodova.

RK Rudar Adria Oil U15 igra zaostalo 8. kolo 1. HRL regija 1

RK Rudar Adria Oil U15 ove nedjelje putuje u Pulu gdje ih očekuju dvije utakmice zaostalog 8. kola 1. HRL regija 1. U sklopu tog kola kovari će odigrati protiv RK Gospića i MRK Buja 53.

S obzirom na stanje na tablici za očekivati je dvije pobjede naših kovara. RK Gospić se nalazi na 12. mjestu sa 9 osvojenih bodova dok se MRK Buje 53 nalazi na 13. mjestu sa 7 osvojenih bodova. S druge strane RK Rudar Adria Oil se nalazi na 6. mjestu sa 20 osvojenih bodova.

RK Rudar Adria Oil U11 na domaćem terenu protiv RK Rovinja

Ove nedjelje u Labinu se igra 11. kolo Županijske rukometne lige između RK Rudara Adria Oil i RK Rovinja. Utakmica se igra u SC Franko Mileta s početkom u 10:00 sati.

RK Rovinj se trenutno nalazi na 3. mjestu sa 10 osvojenih bodova i 3 utakmice više od RK Rudar Adria Oil koji s 9 bodova drži 4. mjesto.