ŽRK Rudar U14 na domaćem terenu protiv Zameta i Opatije

Ove nedjelje u SC Franko Mileta u Labinu igra se 11 kolo 1. HRL regija 3 u kategoriji djevojčica U14. U sklopu tog kola ŽRK Rudar U14 odigrat će dvije utakmice protiv ŽRK Zameta i ŽRK Liburnija – Opatija.

Obje gostujuće ekipe trenutno su bolje plasirane na tablici. ŽRK Zamet je na 6. mjestu sa 18 osvojenih bodova u 15 odigranih utakmica dok se RK Liburnija – Opatija nalazi na 8. mjestu sa 16 osvojenih bodova u 13 odigranih utakmica. S druge strane ŽRK Rudar drži 12. mjesto sa 12 osvojenih bodova u 13 odigranih utakmica te svakako možemo očekivati dvije zanimljive utakmice.

RK Rudar Adria Oil U9 putuje u Umag u sklopu Županijske rukometne lige

Ove subote u Umagu odigrat će se 14. kolo Županijske rukometne lige u mini rukometu u kategoriji dječaka U9. U sklopu tog kola RK Rudar Adria Oil U9 odigrat će utakmicu protiv domaćina RK Umaga. Van tog kola kovari će odigrati još dvije prijateljske utakmice protiv RK Verude i RK Arene Pula.