Alka Mileta, igračica koja je prethodnih godina nastupala za mlađe kategorije Labinske škole rukometa a sada članica seniorske momčadi pozvana je na kontrolno okupljanje ženske kadetske reprezentacije Hrvatske i time definitivno na najljepši mogući način nagrađena za svoj mukotrpan rad i brojna odricanja.

Već generacijama znamo kako su Milete talentirani rukometaši. Nakon brata Frana koji je prošao sve reprezentativne selekcije Hrvatske i nakraju zaslužio poziv A reprezentacije, poziv za kockasti dres dobila je i naša Alka za koju vjerujemo kako će nastaviti istim stopama te da je za nju to tek početak jedne lijepe rukometne priče. U tome joj cijeli stručni stožer i vodstvo LŠR-a  želi puno sreće u ispunjenju svojih snova.

Kontrolno okupljanje održat će se od 29.11.2021 do 05.12.2021 u Ivanić Gradu. Izbornik Nenad Smiljanec uz Alku pozvao je još 20 igračica:

 • Nika Galinec / RK Podravka Vegeta
 • Ana UGrin / ŽRK Zrinski
 • Ema Novosel / ŽRK Dugo Selo 55
 • Lara Perić / ŽRK Koka
 • Petra Gustin / RK Dalmatinka
 • Lana Strugar / RK Podravka Vegeta
 • Kala Kosovac / RK Lokomotiva
 • Lana Jurina / RK Sesvete Agroproteinka
 • Tara Kuzmec / RK Rugvica
 • Tena Megerle / RK Podravka Vegeta
 • Anja Balent / ŽRK Zrinski
 • Anđela Žagar / RK Lokomotiva
 • Ana Čukušić / ŽARK Split
 • Nina Vurnek / ŽRK Dugo Selo 55
 • Ema Galić / ŽARK Split
 • Nika Gavrilović / RK Sesvete Agroproteinka
 • Iva Zrilić / RK Lokomotiva
 • Petra Hrlić / RK Lokomotiva
 • Ema Balaško / RK Podravka Vegeta
 • Maja Grgošević / ŽRK Dugo Selo 55

Labinska škola rukometa se trenutno može pohvaliti kako trenutno ima dva reprezentativca koja su još lani nastupali za mlađe selekcije LŠR-a, a koji su sada članovi svojih seniorskih momčadi – to su Alka Mileta i Niko Franković.