Ovog vikenda u Labinskoj školi rukometa očekuju nas dvije utakmice RK Rudar Adria Oil U13 i jedna utakmica RK Rudar Adria Oil U11.

RK Rudar Adria Oil U13 putuje u Karlovac u sklopu državne lige

Ove subote Rudar Adria Oil U13 putuje u Karlovac gdje ih u sklopu 3. kola 1. HRL regija 3 očekuju dvije utakmice protiv domaćina ŠR Karlovca i Dubovac Gaze. Prva utakmica na rasporedu je upravo protiv Dubovca, s početkom u 9:30 sati dok utakmica protiv Karlovca je na rasporedu u 11:00 sati.

Obje ekipe već su odigrale dvije utakmice, Karlovac na kontu ima dvije pobjede i 4 boda, dok Dubovac Gaza ima dva poraza. S druge strane Rudar ovim utakmicama otvara sezonu u držanoj ligi tako da dečkima želimo puno sreće i bodova.

RK Rudar Adria Oil U11 sa svoje dvije ekipe igra Županijsku ligu

Ovog petka u 17:30 sati odigrati će se 1. kolo Županijske rukometne lige u kategoriji dječaka U11 između RK Rudar Adria Oil i RK Rudar Adria Oil 2. Ove godine u Županijsku ligu prijavljene su dvije ekipe od koji će se druga ekipa natjecati van konkurencije.