RK Rudar Adria Oil U15 na domaćem terenu

Ove subote 22.10. u SC Franko Mileta igra se 3. kolo 1. HRL regija 1 u kategoriji dječaka U15. RK Rudar Adria Oil odigrati će dvije utakmice i to protiv uvijek neugodnog i jakog protivnika RK Zamet i RK Trsat.

Utakmice se igraju s početkom u 11:00 sati i 13:00 sati, a kompletan raspored utakmica možete vidjeti u nastavku.

ŽRK Rudar U14 i U12 počinju sezonu u ŽRL-u

Ove nedjelje na domaćem terenu SC Franko Mileta ŽRK Rudar sa svojim ekipama U14 i U12 započinje sezonu u Županijskoj rukometnoj ligi. U sklopu 1. kola dolazi nam ŽRK Poreč. Utakmica u kategoriji U12 je na rasporedu u 10:00 sati dok starije ekipe U14 igraju s početkom u 11:00 sati.

RK Rudar Adria Oil U13 sezonu otvara gostovanjem u Puli

Ove nedjelje RK Rudar Adria Oil U13 putuje u Pulu gdje ih očekuje 1. kolo Županijske rukometne lige protiv domaćina RK Arene Pula.

Utakmica se igra u DS Mate Parlov s početkom u 17:00 sati.

Svim našim ekipama želimo uspješan početak sezone i što bolje rezultate.