U subotu 18.06. održan je Rukometni dan na kojem su svoje utakmice odigrale sve ekipe Labinske škole rukometa nakon čega je uslijedila svečanost podjele medalja i pehara za osvajače Županijskih liga. Ove sezone to je pošlo za rukom ekipama ŽRK Rudar U14, U12 i U10 te RK Rudar Adria Oil U11.

Nagrade ekipama je uručio predsjednik ŽRK Rudar Igor Miletić te član IO-a Rukometnog saveza Istarske županije i predsjednik RK Rudar Adria Oil Patrik Franković.

Nakon svečanosti podjele medalja i pehara uslijedila je poslastica za sve naše igrače i igračice a to je bila utakmica između trenera i roditelja članova.

Osvajači Županijske rukometne lige u sezoni 2021/22 su:

ŽRK Rudar U14

Igračice: BATIČIĆ MILA, ŠVERKO NINA, FRANKOVIĆ VICTORIA, KOS EMA, BLAŠKOVIĆ LANA, HRVATIN MARTA, JURIČIĆ NOELL, MIKOLIĆ KARLA, KOVAČIĆ SARA, OSMIĆ EMA, SUVAJAC ZARA, GOLJA LUCIJA, KURPEJEVIĆ LAMIJA, FARAGUNA ALANA, BENAZIĆ ADRIANA, MUCIĆ MAGDALENA.

Trener: Ksenija Vidali

ŽRK Rudar U12

Igračice: Basanić Antonia, Bratičić Nina, Cvecić Leana, Faraguna Anđela, Grabrovac Tara, Kišić Nadina, Načinović Dora, Pajić Saša, Smolica Leonarda, Škopac Matea, Tomanjik Ella, Vretenar Ivona, Zahtila Luna, Zupičić Leona, Beganović Maja, Bojkić Aila, Budanko Marika, Bugarin Cassioli Aurora, Červar Lana, Faraguna Mia, Gobo Ria, Kovačević Enya, Načinović Maris, Vidali Vita, Višković Franka, Zagorec Lena, Bašić Ajla, Šišić Majda.

Trener: Natali Zahtila

RK Rudar Adria Oil U11

Igrači: Ahmić Emrah, Bastijanić Igor, Datos Petar, Dragolin David, Faraguna Lean, Filipović Leonard, Janjić Lucas, Jušta Filip, Martinello Alessio, Mežnarić Viktor, Miletić Ivano, Milevoj Paolo,
Tenčić Franko, Verbanac Lukas, Smoković Antonio, Grozaj Damian, Širol Luka, Milevoj Filip, Šišić Dino, Garojević Leo, Mešanović Elvin, Krpić Leon

Trener: Goran Vlačić

ŽRK Rudar U10

Igračice: Bilkić Erin, Brnad Luana, Burčul Angelina, Filipović Mila, Gobo Reana, Hatić Ema, Knapić Ema, Koljanin Karla, Luboteni Francesca, Mikolić Katerina, Mileta Enola, Mladenov Lucija, Načinović Dedić Antoana, Načinović Emily, Pifar Korina, Poropat Vita, Radić Zora, Sotler Lana, Stritar Ani, Šečić Nia, Štucin Ivona, Ukota Leticija, Verbanac Vita, Zagorec Anja, Zupičić Sara, Šehić Emina, Klobas Tea, Todorović Milana, Huskanović Ajna, Gudek Manon, Kos Nina, Dobrić Nikolina, Smilović Emili.

Treneri: Maja Stojković i Andrea Pavić