Izbornik mlađe ženske kadetske reprezentacije Vedran Krkač objavio je popis igračica i pozvao ih na zajedničke treninge u Kamp HRS-a u Zadru od 28. lipnja do 4. srpnja 2022. godine. Na popisu se nalazi 28 igračica, među kojima je i naša igračica Anika Marić. Uz 28 pozvanih, na listi pričuva se nalazi još sedam igračica, od kojih neke mogu biti pozvane naknadno ukaže li se potreba.

Višegodišnja tradicija je da u Kamp HRS-a dolaze mlađe selekcije i tu obave dio svojih priprema za velika natjecanja koja slijede tijekom ljeta, a mlađu kadetsku reprezentaciju uskoro očekuje nastup na Olimpijskom festivalu mladih, popularno zvanom EYOF u Slovačkoj od 23. – 29. srpnja.

Veliko je to priznanje prije svega našoj mladoj Aniki za sav trud, rad i odricanja koja su nužna da bi se došlo na popis reprezentacije a s druge strane i našim trenerima i stručnom vodstvu Labinske škole rukometa koje se može pohvaliti da već nekoliko godina za redom šalje svoje igrače i igračice na okupljanja reprezentacije u raznim kategorijama. Nakon Frankovića i Milete svi skupa možemo biti ponosni kako je i Anika Marić dobila priliku krenuti njihovim stopama te se ikreno nadamo da će je iskoristiti na najbolji mogući način.

Evo popisa mlađe kadetske reprezentacije:

 1. LARA PUDIĆ – RK SESVETE AGROPROTEINKA
 2. EMA ŽUNKO – RK TREŠNJEVKA
 3. LEA ŠTRASER – RK OLIMPIJA OSIJEK
 4. SONJA MAKAROVA – ŽRK ZRINSKI ČAKOVEC
 5. VERONIKA BABARA – RK LOKOMOTIVA ZAGREB
 6. IVA STRUČIĆ – RK PODRAVKA
 7. NIKA NEJAŠMIĆ – ŽRK SINJ
 8. ANTONIJA GRLIĆ – RK SESVETE AGROPROTEINKA
 9. LEA SMILJANEC – RK PODRAVKA
 10. SARA GOLUB – ŽRK KOKA
 11. NIKA MARKULIN – RK LOKOMOTIVA ZAGREB
 12. LUCIJA RENIĆ – RK LOKOMOTIVA ZAGREB
 13. RIA SINČIĆ – ŽRK UMAG
 14. IVANA FRATNIK – RK LOKOMTIVA ZAGREB
 15. TARA ĐELEKOVČAN – RK PODRAVKA
 16. LEONARDA ČERNEKA – ŽRK UMAG
 17. GABRIJELA MILIĆ – RK DUGOPOLJE
 18. ANIKA MARIĆ – ŽRK RUDAR Labin
 19. UNA IVANČIĆ – ŽRK KOKA
 20. TARA ČOVIĆ – ŽRK SPLIT 2010
 21. ANA PEHAR – RK SESVETE AGROPROTEINKA
 22. ANA PAPIĆ – RK LOKOMOTIVA ZAGREB
 23. MAGDALENA RUMEK – RK PODRAVKA
 24. GABRIJELA DOMOVIĆ – RK PODRAVKA
 25. GABRIJELA ROGOŠIĆ -RK DUGOPOLJE
 26. ANTEA ČIČAK – RK RUGVICA
 27. DORA DANANIĆ – RK ZELINA
 28. NINA BURĐELEZ – RK DALMATINKA

PRIČUVNE IGRAČICE (dolaze u slučaju naknadnog poziva):

 1. ANJA ŽURO – ŽRK CETINA
 2. JELENA BABIĆ – ŽRK SPLIT 2010
 3. DORA NIZEK – RK ZELINA
 4. MARA MILIĆ – ŽRK DUGO SELO
 5. KLARA PETRAŠEVIĆ – RK SESVETE AGROPROTEINKA
 6. VALENTINA JAKŠIĆ -RK SAMOBOR
 7. MARIJA BAŠIĆ – ŽRK SPLIT 2010

STRUČNO VODSTVO: 

 1. VEDRAN KRKAČ – Izbornik
 2. MAJA MITROVIĆ – Stručna suradnica
 3. HRVOJE TURKOVIĆ – Trener vratarki
 4. ANA BOC – Fizioterapeut
 5. LIDIJA HORVAT – Tehniko