ŽRK Rudar upisao pobjede u sklopu ŽRL-a sa ekipama U14 i U12

U subotu je odigrano 8. kolo Županijske rukometne lige između ŽRK Rudar i ŽRK Poreč u kategoriji djevojčica U14 i U12. Prve su na teren izašle djevojčice u kategoriji U14. Labudice su bile bolje od svojih kolegica iz Poreča te su upisale pobjedu rezultatom 28-12. Nakon toga ne teren izlaze djevojčice U12 koje su isto tako upisale pobjedu rezultatom 16-14.

Obje ekipe ŽRK Rudara, U14 i U12, ovim su pobjedama ostale na 1. mjestu Županijske lige sa stopostotnim učinkom od 6 pobjeda u isto toliko utakmica i sa 12 bodova.

ŽRK Rudar U12 upisao 2 pobjede u državnoj ligi

U nedjelju je u Samoboru odigrano 8. kolo 1. HRL regija 3 u sklopu kojeg je ŽRK Rudar U12 odigrao dvije utakmice protiv domaćina ŽRK Samobora i ŽRK Siska. Labudice su u obje utakmice uvjerljivo slavile. U prvoj utakmici protiv ŽRK Siska bile su bolje rezultatom 18-6, dok su u drugoj utakmici protiv domaćina ŽRK Samobora slavile s 16-8.

S dvije nove pobjede i 4 boda ŽRK Rudar U12 dignuo se na 3. mjesto sa samo 1 bodom zaostatka za vodećim ekipama Lokomotive i Sesveta koje obje imaju 20 bodova. Labudicama predstoje još za odigrati zaostale utakmice 3. i 4. kola.