Kategorija U17

RK Rudar Adria Oil ove nedjelje putuje u Gospić gdje ih u sklopu 8. kola 1. HRL regija 1 očekuju dvije utakmice. Prva na rasporedu je protiv RK Rovinja, s početkom u 11:00 sati dok se druga igra s početkom u 14:00 sati protiv domaćina RK Gospića.

Što se tiče stanja na tablici, RK Rudar Adria Oil se nalazi na 8. mjestu sa 10 bodova u 13 odigranih utakmica. S druge strane RK Rovinj drži 10. mjesto sa 7 osvojenih bodova u 9 odigranih utakmica te RK Gospić na 11. mjestu sa 6 osvojenih bodova u 11 odigranih utakmica.

Kategorija U15

RK Rudar Adria Oil ove subote putuje u Crikvenicu gdje ih u sklopu 10. kola 1. HRL regija 1 očekuju dvije utakmice. Prva na rasporedu je protiv domaćina RK Mornar Crkivenice s početkom u 10:00 sati, a drugu utakmicu kovari igraju protiv RK Čavla s početkom u 13:45 sati.

RK Rudar Adria Oil je trenutno na 7. mjestu sa 11 osvojenih bodova u isto toliko odigranih utakmica. S druge strane domaćin RK Mornar Crikvenica je na 5. mjestu sa 14 bodova u 8 odigranih utakmica, dok je RK Čavle odmah ispod kovara na 8. mjestu s 8 osvojenih bodova u 8 odigranih utakmica.

Kategorija U14

ŽRK Rudar ove nedjelje putuje u Crikvenicu gdje ih u sklopu 8. kola 1. HRL regija 3 očekuju dvije utakmice i to protiv ŽRK Dugo Selo 55 s početkom u 12:15 sati i ŽRK Ivanić s početkom u 14:45 sati.

Što se tiče stanja na tablici ŽRK Rudar se nalazi na 7. mjestu s 10 osvojenih bodova u 9 odigranih utakmica dok se ŽRK Dugo Selo 55 nalazi na 9. mjestu s jednakim brojem bodova kao i labudice te s utakmicom manje. ŽRK Ivanić se nalazi na mjestu iznad labudica, na 6 mjestu sa isto tako 10 osvojenih bodova u 8 odigranih utakmica.

Kategorija U12

ŽRK Rudar ove nedjelje putuje u Buzet gdje ih u sklopu 5. kola 1. HRL regija 3 očekuju utakmice protiv RK Senia s početkom u 13:10 sati te protiv ŽRK Rab s početkom u 15:30 sati.

ŽRK Rudar se nalazi na 9. mjestu sa 4 osvojena boda u 4 odigrane utakmice dok se ŽRK Rab nalazi mjesto iznad labudica sa jednakim brojem bodova međutim dvije utakmice manje. RK Senia se nalazi na pred posljednjem 16. mjestu bez osvojena boda u dvije odigrane utakmice.

Kategorija U11

RK Rudar Adria Oil ove nedjelje igra na domaćem terenu 4. kolo 1. HRL regija 1. U sklopu tog kola kovari igraju protiv RK Umaga i RK Poreča. Prva na redu je utakmica protiv RK Umaga s početkom u 11:00 sati dok je utakmica protiv RK Poreča na rasporedu u 12:00 sati.

Sve tri ekipe su trenutno bez osvojena boda, međutim zbog gol razlike RK Poreč se nalazi na 4. mjestu, RK Rudar Adria Oil na 5. mjestu i RK Umag na posljednjem 6. mjestu lige.